Forum

__Shrub__ - Slovník...
 
Notifications
Clear all

[Closed] __Shrub__ - Slovník, urážky, arogance  

  RSS

150ping
(@150ping)
Kolemjdoucí Registered
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 3
24/03/2020 12:41 am  

Ahoj, rád bych nahlásil buildera jménem __Shrub__

Mám za to, že někdo, kdo má nějakou hodnost na serveru, by měl server reprezentovat a hlavně mám za to, že KAŽDÝ by měl na serveru dodržovat pravidla.

Tyto screeny jsem pořídil během 24 hodin a to jsem dnes na serveru poněkud nebyl. Necítím se dobře v přítomností někoho, kdo nerespektuje pravidla, nereprezentuje server, když má možnost varovat, kickovat, banovat (banovat znamená že za 4 warny je ban tudíž mi můžeš nasázet 4 warny a dostanu ban, snad to tentokrát pochopíš shrub)

Takhle se necítím jen já, právě teď jsme vedli dlouhou debatu chování shrub se 3 dalšími hráči. Opravdu chcete aby někdo jako tento člověk měl pravomoci a reprezentoval váš server?

Důkazy: https://imgur.com/a/wcZf87i


Rokol_XVII
(@rokol_xvii)
Nový uživatel Vedení
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 11
24/03/2020 7:32 pm  

Promluvili jsme si se Shrubem a pořešili danou situaci. Vzhledem k tomu, že je i z těchto screenshotů očividná provokace ze strany hráčů, tak toto neberu jako vážný prohřešek. Probrali jsme každopádně použitý slovník a upozornili ho, ať ho uklidní. Na druhou stranu budeme více hlídat i dané provokace, které se do budoucna trestu nevyhnou.


Share: